Dekor Tuğla | Uygulama
Cephe,kaplama,ev,stone,brick,veneer,kaplama,decorative,bina,konut,dekor,dekoratif,tuğla,renkli tuğla,eski tuğla,eskitme,harman,dekorasyon,barok,restorasyon,duvar,wall,mimari,Kültür Tuğlası,Bisküvi Tuğla,Duvar,Tuğla Duvar,Pres Tuğla,Estetik,Uygulama
14933
page-template-default,page,page-id-14933,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Uygulama

Sizde Dekor Tuğla kaplama tuğlalarını kullanarak böyle özel mekanlar yaratabilirsiniz.

Mekanlarınızda sizde dekor tuğla farkını yaşayabilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi ister bir tv ünitesinde isterseniz duvar uygulamalarıyla mekanınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Hayalinizdeki tv ünitesinin ana hatlarını osb yada farklı materyal kullanarak oluşturun.

Osb ile hazırladığınız tv ünitenizi galvaniz rabiz telleri ile güçlendirin. Tellerin osb’yi sıkıca tuttuğuna emin olmalısınız.

Rabiz teli ile güçlendirdiğiniz ana bloğun üzerine ince bir sıva çekin ve tarak ile tarayın. Tuğlaların arkalarına da yapıştırıcı harcı sürerek tuğlaları tasarımınıza göre yapıştırın.

Hazırlamış olduğunuz derzi, derz poşeti yada derz tabancası ile tuğlaların aralarına tasarımınızda seçtiğiniz derz tekniği ile uygulayınız. Gerekli bilgililere Derzin Etkisi bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu adımları izleyerek siz de hayalinizdeki tasarımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.